O nas

Marka HUZIOR to rodzinna firma o wielopokoleniowych tradycjach kuśnierskich, która swoją działalność rozpoczęła w roku 1996, a jej powstanie jest konsekwencją rozwoju zakładu kuśnierskiego działającego od 1967 roku. Renomowany producent odzieży i dodatków z naturalnych skór, futer i kożuchów, który z sukcesami łączy tradycyjne rzemiosło z nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku mara Huzior pozyskała kontakty z wyselekcjonowanymi dostawcami z Włoch i Hiszpanii, co pozwala na zamówienie wysokogatunkowych skór z ekologiczną wyprawą w najróżniejszej kolorystyce i o ciekawych sposobach wykończenia. Posiadamy również bogatą listę sprawdzonych podwykonawców, dzięki którym możemy zaproponować m. in. haft, cięcie laserem. Mamy również doświadczenie w łączeniu skór, futer i kożuchów z innymi materiałami.

Otwartość na nowe wyzwania pozwala nam na realizację produktów w zgodnie z ich nowatorskimi projektami. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia najwyższą jakość wykonania, a swoim doświadczeniem służy w szukaniu najlepszych rozwiązań technicznych, aby efekt końcowy ich pracy w pełni pokrywał się z założeniami.